Načítání...

NAŠE TECHNOLOGICKÉ VYBAVENÍ

Samolepky, bannery, okenní grafiky, polepy automobilů, tisky plakátů nebo billboardů vyrábíme
na strojích nejvyšší kvality za férovou cenu a v krátkých dodacích lhůtách.

 

VELKOPLOŠNÁ TISKÁRNA
MUTOH VALUEJET VJ-1624


Mutoh ValueJet VJ-1624 představuje nejnovější generaci cenově dostupné velkoformátové tiskárny, která konstrukčně vychází z osvědčeného modelu Valuejet 1614 a poskytuje kombinaci dobré venkovní odolnosti a vysoké kvality tisku vhodné pro interiérové a prezentační tisky. Mutoh Valuejet VJ-1624 využívá tzv. eco-solvent inkoust, který dosahuje životnosti v interiéru minimálně 8 let bez laminace. Ve srovnání s běžnými ředidlovými solvent-based inkousty nehrozí jejich zasychání ve stroji a údržba stroje je minimální.  Obsluha je stejná jako u běžných, vodou ředitelných, inkoustů.

Kliknutím na obrázek otevřete galerii

Obrázek 1

EKOLOGICKÉ ŘEŠENÍ
MUTOH VALUEJET VJ-1624

Tiskárna ValueJet vyžaduje minimální údržbu. Navíc se jedná o ekologické řešení – tiskárnu je možné provozovat v kancelářských podmínkách bez nutnosti speciálního odvětrávání.

Mutoh ValueJet VJ-1624 je dodáván s třetí generaci eco-solvent inkoustů, tzv. inkoustů Eco-solvent Ultra. Tento typ inkoustů podobně jako ředidlové – solvent inkousty potiskne širokou škálu laciných necoated, nepotahovaných médií. Rádi Vám dodáme vzorkovník a ceník uvedených médií.

Tas obecný obrázek

 

Něčeho zajímavého
v čemsi

 

Něčeho zajímavého
v čemsi

 

Něčeho zajímavého
v čemsi

 

Něčeho zajímavého
v čemsi

ŘEZACÍ PLOTR
SUMA S CLASS S120


Řezací plotr Suma S Class S120 bezpochyby patří mezi světově nejvyspělejší řezací technologie. Dotykový ovládací display s menu v českém jazyce umožňuje efektivní práci operátora s velkou úsporou času. Šíře vloženého média může mít až 1300 mm, řez je limitován do velikosti 1200 mm. Řezací hlava obsahuje automatický odřezávací nůž, který lze volitelně nastavit pro místo odříznutí na konci každé zakázky. OPOS X - řezání obrysů přináší OPOS bezkonkurenční přesnost a automatizaci zpracování s kompenzací nepřesností, dokonce i na již zalaminovaných výrobcích, které byly vytištěny na naší velkoplošné tiskárně Mutoh ValueJet VJ-1624.

Kliknutím na obrázek otevřete galerii

Obrázek 1

LAMINÁTOR
EASYMOUNT 1600SH


Easymount 1600SH je vysoce výkonný velkoformátový laminátor. Profesionální model rolového laminátoru je vybaven vnitřně vyhřívanými válci a pracovní šířkou až do 1600 mm. Digitální ovládací panel umožňuje snadné nastavení pracovního režimu. Laminováním rozumíme pokrytí povrchu potištěného média tenkou ochrannou transparentní fólií. Ta může být tvořena polypropylenovou, polyesterovou nebo PVC fólií, ale nejnověji také takzvaným "tekutým laminem", tedy laminovacím roztokem, který po nanesení na povrch tiskoviny podobně jako lak "zaschne" a vytvoří ochrannou vrstvu, ale ve srovnání s lakem má trochu jiné vlastnosti.